Servis tepelných čerpadel

Provádíme servis tepelných čerpadel.

Tepelná čerpadla

Pravidelný servis tepelného čerpadla Viessmann Vitocal zajistí jeho bezpečnou a efektivní funkci, prodlouží jeho životnost a sníží spotřebu energie.

Servisní práce by měly být prováděny jednou ročně nebo častěji podle výrobce čerpadla a platných norem.

Servis zahrnuje kontrolu těsnosti chladicího okruhu, funkce regulačních a bezpečnostních zařízení, tlaku a průtoku chladiva, čistoty vnitřní a vnější jednotky, stavu ventilátorů a kompresoru, nastavení parametrů čerpadla, měření teploty a vlhkosti vzduchu na vstupu a výstupu čerpadla.

Servisní práce by měly být prováděny pouze kvalifikovanými a autorizovanými odborníky, kteří vydávají zákazníkovi doklad o provedeném servisu a záruku na provedené práce.

servis tepelných čerpadel

Servisované značky

Pisoáry a bezdotykové baterie Sanela
Záruční a pozáruční servis

Nabízíme kvalitní a spolehlivý záruční a pozáruční servis výrobků Sanela, jako jsou pisoáry a bezdotykové baterie, které zvyšují hygienu a úsporu vody pro vaši domácnost.

Poptávka služeb

Obraťte se na nás pokud potřebujete kvalitní topenářské, instalatérské či plynařské služby. Zajišťujeme také dodávky tepelných čerpadel včetně instalací a mnoho dalšího v našem oboru. Máte jakýkoli jiný dotaz? Obraťte se na nás! Naši odborně zaškolení technici za vámi rádi přijedou.

Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2024  Všechna práva vyhrazena | PAVELKA - VTP s.r.o.

Tvorba www stránek FOOE s.r.o.