Servis plynových kotlů

Provádíme servis kondenzačních plynových kotlů.

Pravidelný servis plynového kotle

Pravidelný servis plynového kotle zajišťuje bezpečný a efektivní provoz, prodlužuje jeho životnost a zvyšuje účinnost.

Bezpečný provoz

Vyšší účinnost

Pravidelná údržba

Prodlužuje životnost

Pravidelný servis plynového kondenzačního kotle zajišťuje jeho bezpečný a efektivní provoz, prodlužuje jeho životnost a zvyšuje jeho účinnost.

Servisní práce by měly být prováděny jednou ročně nebo častěji podle výrobce kotle a platných norem.

Servis zahrnuje kontrolu těsnosti plynového potrubí, funkce regulačních a bezpečnostních zařízení, tlaku a průtoku plynu, čistoty spalovací komory a výměníku tepla, stavu zapalovače a ionizační elektrody, nastavení parametrů kotle, měření emisí spalin a jejich odvodu.

Servis plynových kotlů

Dodávka a montáž

Nabízíme kompletní řešení pro dodávku a montáž nových plynových kotlů a tepelných čerpadel s profesionálním poradenstvím a kvalitním servisem.

Plynový kotel nebo tepelné čerpadlo vám dodáme a odborně zprovozníme.

Provede montáž nového tepelného čerpadla nebo plynového kotle. V případě potřeby vyměníme stávající kotel za nový. Po domluvě termínu k Vám zdarma přijede technik na prohlídku a vybere pro Vás vhodný typ kotle. Následně vám zašleme vypracovanou cenovou nabídku.

Po Vámi schválené nabídce se společně domluvíme na celém průběhu dodávky. Montáž bude provedena našimi řádně proškolenými techniky.

Montáž nebo výměnu kotle provádíme včetně vyvložkování komína a zajištění revize spalinové cesty. Kotel řádně uvedeme do provozu. Uvedení do provozu obsahuje kontrolu, seřízení a nastavení správného výkonu. Vyplníme záruční list a předáme Vám zařízení k užívání.

Servis plynových kotlů

Dodávka a montáž

Nabízíme záruční i pozáruční servis plynových kotlů, ohřívačů a tepelných čerpadel.

Staráme se o pravidelný servis vašeho zařízení, na termín pravidelné údržby myslíme za vás. Na nadcházející termín pravidelné revize vás upozorníme, dohodneme si s vámi termín a přijedeme provést potřebnou revizi kotle zahrnující pohledovou kontrolu kotle, jeho vyčištění, seřízení a dopouštění topné vody. Provádíme kontrolu kvality topné vody v systému vytápění a případně dopustíme upravenou vodu do systému topení.

O veškerých provedených pracích od nás ihned na místě získáte elektronický protokol, který podepíšete.

Pokud máte zájem o servis vašeho zařízení (plynového kotle nebo tepelného čerpadla) stačí nás kontaktovat. Máme potřebné licence. Jsme proškoleni. Po provedení našich prací dostanete protokol. Hlídáme za vás pravidelné servisní prohlídky, upozorníme Vás, že vypršel termín servisní prohlídky.

Servis plynových kotlů

Servisované značky

Pisoáry a bezdotykové baterie Sanela
Záruční a pozáruční servis

Nabízíme kvalitní a spolehlivý záruční a pozáruční servis výrobků Sanela, jako jsou pisoáry a bezdotykové baterie, které zvyšují hygienu a úsporu vody pro vaši domácnost.

Poptávka služeb

Obraťte se na nás pokud potřebujete kvalitní topenářské, instalatérské či plynařské služby. Zajišťujeme také dodávky tepelných čerpadel včetně instalací a mnoho dalšího v našem oboru. Máte jakýkoli jiný dotaz? Obraťte se na nás! Naši odborně zaškolení technici za vámi rádi přijedou.

Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2024  Všechna práva vyhrazena | PAVELKA - VTP s.r.o.

Tvorba www stránek FOOE s.r.o.