Plynové kondenzační kotle

Dodání, montáž a servis kondenzačních plynových kotlů.

Výhody plynových kondenzačních kotlů

Objevte výhody plynových kondenzačních kotlů, které nabízejí vysokou účinnost, úsporu nákladů, ekologické řešení a snadné ovládání pro moderní a efektivní vytápění.

Automatická adaptace

Solární kompatibilita

Vysoká účinnost

Úspora energie

Plynový kondenzační kotel je zařízení, které využívá zemní plyn jako palivo pro vytápění domu. Oproti klasickým kotlům má kondenzační kotel schopnost zachytit část tepla z vodní páry, která je obsažena v spalinách. Toto teplo se pak vrací do topného systému, čímž se zvyšuje jeho účinnost. Díky tomu kondenzační kotel spotřebuje méně plynu a produkuje méně skleníkových plynů. Kondenzační kotel je také výhodný pro jeho snadné ovládání, nízkou hlučnost a malé rozměry. Navíc je možné ho propojit se solárními panely, které dodávají další zdroj tepla pro ohřev vody. Plynový kondenzační kotel je proto ideální řešení pro moderní, úsporné a ekologické vytápění.

Plynový kondenzační kotel

Plynové kotle Viessmann

Plynové kotle Viessmann poskytují špičkovou účinnost, automatickou adaptaci na různé druhy plynu, solární kompatibilitu a významnou úsporu energie pro maximální pohodlí a efektivitu vytápění.

Když uvažujete o výměně starého topení za nové, zvažte plynové kondenzační kotle Viessmann. Vytápění plynovým kotlem je vždy "čistá práce". Jedná se o jeden z nejefektivnějších způsobů s účinností až 98 % (Hs). Kotle mají kompaktní konstrukci a díky funkci Lambda Pro Control se kotel automaticky adaptuje na jakýkoli druh plynu i ty s příměsemi (např. bioplynem). Plynové kotle jsou navrženy pro systémové propojení se solárními kolektory, což přispívá k ještě výraznější úspoře nákladů na vytápění.

Plynový kondenzační kotel

Zachycuje teplo z odpadních plynů a zvyšuje tak účinnost topení. Plynové kondenzační kotle Viessmann vám tak mohou ušetřit až 30 % energie a snížit emise CO2 o více než polovinu. Navíc jsou tiché, kompaktní a snadno se ovládají. Můžete si vybrat z různých velikostí a výkonů, podle vašich potřeb. Plynové kondenzační kotle Viessmann vám zajistí pohodlí a útulnost vašeho domova po celý rok. Pokud se rozhodnete pro nás, můžete se těšit na kvalitní instalaci, servis a záruku. Můžete se spolehnout na naši profesionální a kvalitní službu. Zabýváme se celým procesem, od poradenství a návrhu, přes dodávku a montáž, až po záruční a pozáruční servis. Vše za příznivé ceny. Neváhejte nás kontaktovat.

Plynový kondenzační kotel

Naše realizace

Prohlédněte si naše úspěšné realizace instalací plynových kondenzačních kotlů v různých typech objektů.

Poptávka služeb

Obraťte se na nás pokud potřebujete kvalitní topenářské, instalatérské či plynařské služby. Zajišťujeme také dodávky tepelných čerpadel včetně instalací a mnoho dalšího v našem oboru. Máte jakýkoli jiný dotaz? Obraťte se na nás! Naši odborně zaškolení technici za vámi rádi přijedou.

Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2024  Všechna práva vyhrazena | PAVELKA - VTP s.r.o.

Tvorba www stránek FOOE s.r.o.