Kotle na biomasu

Dodávka a montáž úsporných kotlů na biomasu - kotel na dřevo, pelety.

Výhody kotlů na biomasu

Kotle na dřevo Blaze Harmony využívají obnovitelný zdroj energie, který je dostupný a cenově výhodný. Kotle na dřevo mohou topit dřevem ve formě polen, štěpek, briket nebo pelet. Podle typu paliva se liší i konstrukce a funkce kotlů. V naší nabídce naleznete tři druhy kotlů na dřevo pro rodinné domy.

Komfortní ovládání

Ohřev vody

Úspora nákladů

Ekologické řešení

Zplyňovací kotle na dřevo
Tyto kotle pracují na principu pyrolýzy, kdy se dřevo za nedostatku vzduchu rozkládá na zplynělý uhlovodík (pyrolyzátní plyn), který se pak spaluje v oddělené komoře. Tím se dosahuje vysoké účinnosti a nízkých emisí. Zplyňovací kotle na dřevo jsou vhodné pro topení velkých objektů s vysokou tepelnou ztrátou.

Kombinované kotle na dřevo a pelety Blaze Harmony 
Tyto kotle umožňují použít dva druhy paliva, dřevo a pelety, podle situace a potřeby. Kotel automaticky přepne na pelety po dohoření dřeva, takže nemusíte neustále kontrolovat stav ohně. Kombinované kotle na dřevo a pelety jsou vhodné pro středně velké objekty s průměrnou tepelnou ztrátou. 

Automatické kotle na pelety
Tyto kotle pracují plně automaticky bez nutnosti ručního zásobování palivem. Pelety jsou nasypány do zásobníku, odkud jsou dopravovány šnekem do hořáku. Kotel reguluje svůj výkon podle teploty prostoru a zvoleného programu. Automatické kotle na pelety jsou vhodné pro malé až střední objekty s nízkou tepelnou ztrátou.

Kotle na biomasu

Naše služby

Kompletní péče o váš topný systém – od poradenství a návrhu přes dodávku a montáž až po záruční a pozáruční servis, vše za příznivé ceny s možností státních dotací.

Dodávka a montáž úsporných kotlů na biomasu Blaze Harmony - kotel na dřevo, pelety:

Pokud chcete snížit své náklady na vytápění zvažte montáž úsporných kotlů Blaze Harmony na biomasu, dřevo. Tyto kotle využívají obnovitelné palivo, jako je dřevo, dřevní štěpka, pelety nebo brikety a dosahují vysoké účinnosti a nízkých emisí. Kotle jsou navrženy tak, aby nabízeli maximální komfort a jednoduchost ovládání, úsporu paliva.

Zplyňovací kotle na dřevo představují nejúspornější formu vytápění. S možností instalace bez akumulační nádrže pro získání dotací, tyto kotle jsou ideální i pro objekty s vysokou tepelnou ztrátou. Nová generace je vybavena pokročilou regulací pro snadné ovládání.

Kotle na biomasu

Kombinované kotle na dřevo a pelety umožňují flexibilitu ve vytápění dřevem i peletami. S automatickým přepnutím na pelety po dohoření dřeva a vestavěnou regulací, tyto kotle zajišťují pohodlí a efektivitu, s možností dálkového ovládání.

Automatické kotle na pelety poskytují nejvyšší komfort vytápění. Bez nutnosti velkých prostor pro kotelnu a s jednoduchým nasypáním pelet do zásobníku, kotel zvládne celý proces vytápění autonomně, včetně dálkového ovládání.

Můžete se spolehnout na naši profesionální a kvalitní službu. Zabýváme se celým procesem, od poradenství a návrhu, přes dodávku a montáž, až po záruční a pozáruční servis. Vše za příznivé ceny a s možností získat státní dotaci. Neváhejte nás kontaktovat.

Kotle na biomasu

Naše realizace

Podívejte se na naše úspěšné instalace úsporných kotlů na biomasu v rodinných domech a dalších objektech.

Poptávka služeb

Obraťte se na nás pokud potřebujete kvalitní topenářské, instalatérské či plynařské služby. Zajišťujeme také dodávky tepelných čerpadel včetně instalací a mnoho dalšího v našem oboru. Máte jakýkoli jiný dotaz? Obraťte se na nás! Naši odborně zaškolení technici za vámi rádi přijedou.

Odesláním formuláře souhlasíte s Podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2024  Všechna práva vyhrazena | PAVELKA - VTP s.r.o.

Tvorba www stránek FOOE s.r.o.